Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

XIV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Serdecznie zapraszamy

wszystkich Gimnazjalistów, Uczniów Ósmej Klasy Szkoły Podstawowej oraz Rodziców

na Dzień Otwarty naszego Liceum,

który odbędzie się 30 marca 2019 roku (sobota)
w godzinach od
10:00 do 13:00.

Gimnazjalisto, Ósmoklasisto,

przyjdź i dowiedz się więcej o ofercie edukacyjnej szkoły, proponowanych profilach klas, posłuchaj o naszych zainteresowaniach oraz osiągnięciach naukowych, artystycznych i sportowych.

Spotkaj uczniów, którzy rozwijają swoje umiejętności i pasje nie tylko podczas lekcji i zajęć naukowych, ale też uczestnicząc w warsztatach tanga argentyńskiego, zajęciach szkolnego teatru, Klubu Czytelników Książki, koła medialnego, Dyskusyjnego Klubu Filmowego we współpracy z Kinem „Pod Baranami”.

Zobacz nowocześnie urządzone pracownie, poznaj nauczycieli twórczo zaangażowanych w pracę z młodzieżą, przekonaj się, że można świetnie przygotować się do matury, spędzając czas w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze naszej społeczności.

Zrób krok na miarę „przewrotu kopernikańskiego” i zapisz się do „Czternastki”!

 

W ramach akcji „Młodzi Głosują” w dniu 22 maja w naszej szkole odbyły się młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Uczniowie klasy I b – Wiktoria Czernecka, Anna Pelechacz, Kamil Antosik, Mateusz Hodor, Piotr Budzowski i Jakub Skowronek wspólnie z Panem Grzegorzem Dadałem – nauczycielem historii i wos-u, przygotowali i przeprowadzili szkolne wybory. Akcja ta była doskonałą lekcją demokracji, która w przyszłości mamy nadzieję zaowocuje aktywnym udziałem naszych uczniów w prawdziwych wyborach.

 

Od 20 do 29 marca 2019 roku młodzież Gimnazjum nr 14 oraz XIV Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie uczestniczyła w trójstronnym spotkaniu w Berlinie, w którym brali udział przedstawiciele trzech krajów- Polski, Niemiec oraz Rosji. Wszystko to dzięki dofinansowaniu z Deutsches Jugendwerk,  czyli Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Był to owocny i bogaty w doświadczenia czas, który warto zrelacjonować...

PRZECZYTAJ CAŁĄ RELACJĘ

 

Copyright © 2019 High School Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Oferta edukacyjna 2016/2017