Wybory do samorządu uczniowskiego odbędą się do 12 października. Prosimy o zgłaszanie kandydatów, do opiekuna SRU prof. R. Gałczyńskiego za pośrednictwem wychowawców do dnia 25.09!

Ze względu na Covid-19 kampania wyborcza nie odbędzie się. Prosimy jednak o przygotowanie planu kampanii, a także o wypisanie wszystkich inicjatyw, które kandydaci chcieli by wprowadzić (tj imię, nazwisko oraz z której klasy jest kandydat + inicjatywy)

Na potrzeby kampanii, udostępnione zostaną gabloty samorządu na 1 piętrze. Kontakt w sprawie gablot - przewodnicząca SRU Weronika Hylińska. Proszę o jak najszybsze wysyłanie kandydatur.
Z poważaniem, Przewodnicząca SRU - Weronika Hylińska

Ze względu na COVID 19 realizacja zamówień zaprojektowanych bluz szkolnych została wstrzymana - nic straconego.

Za zgodą pani Dyrektor kontynuujemy projekt.

Bluzy wracają!

Zatem Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Możecie nabyć następujące bluzy:

Ceny i rodzaje bluz:

Bluza bez kaptura -nadruk 85zł -haft 95zł

Bluza z kapturem, tzw kangurka -nadruk 95zł -haft 105zł

Bluza z kapturem na zamek -nadruk 105zł -haft 115zł (haft tylko na piersi)

Baseballówka -nadruk 105zł -haft 115zł (haft tylko na piersi)

Baseballówki mają 5 wersji kolorystycznych i do każdej przypisany jest kolor rękawa:

czarna + szary rękaw

granatowa + szary rękaw

bordowa + szary rękaw

różowa + biały rękaw

szara + biały rękaw

Szczegóły dotyczące zamówień przedstawią Wychowawcy.

1 września 2020 roku zdecydowanie nie był typowym Rozpoczęciem Roku Szkolnego w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. Chociaż rozbrzmiał upragniony, pierwszy od marca - dzwonek,   młodzież licealna nie spotkała się - jak zazwyczaj - na uroczystym Rozpoczęciu Roku Szkolnego na przyszkolnym boisku sportowym z Panią Dyrektor Mariolą Regułą oraz Wychowawcami i Gronem Pedagogicznym.

Każda klasa, ze względu na procedury bezpieczeństwa, po zdezynfekowaniu dłoni i nałożeniu maseczek, została wpuszczona do budynku szkolnego, spotkała się z wychowawcami w salach lekcyjnych, a Pani Dyrektor odwiedziła i powitała uczniów w salach, życząc owocnego i spokojnego Roku Szkolnego. Wychowawcy zapoznali Młodzież z licznymi procedurami bezpieczeństwa, uświadamiając, że służą one wspólnemu dobru i zdrowiu całej społeczności szkolnej. Choć na korytarzach nie można było dostrzec tego dnia, jak zazwyczaj, stęsknionych Młodych rzucających się sobie na szyję,  to i tak w szkole panowała radosna atmosfera i zadowolenie, że można rozpocząć naukę w trybie stacjonarnym.

Drodzy Uczniowie.

Od poniedziałku wraca do szkoły catering, w postaci pysznych domowych obiadów. Koszt jednego obiadu to 11 złotych. Zgłoszenia przyjmuje pani Kasia O. na portierni.

Można zamówić obiady na cały miesiąc, na wybrany okres/dzień, a także każdego dnia (zamówienie musi być złożone do 8 rano tego dnia)

Obiady są dostarczane i spożywane na świetlicy szkolnej podczas długiej przerwy.

Szanowni Państwo.

W czwartek, 3 września 2020 r. o godz. 17.30

odbędzie się zebranie dla rodziców w oddziałach :

1aP, 1bP, 1cP, 1dP

2aP, 2bP, 2cP, 2dP, 2eP.

Serdecznie zapraszamy !

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.