X Meeting Siatkarski . W dniu 3 kwietnia 2023 roku w sali gimnastycznej XIV Liceum Ogólnokształcącego odbył się XI Meeting Siatkarski dla szkół podstawowych. W turnieju wystąpiły reprezentacje szkół : SP 5, SP 119 I, SP 119 II, SP Rząska, SP Przybysławice. Drużyny występowały w składach mieszanych – 3 zawodniczki i 3 zawodników. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcą XI Meetingu Siatkarskiego została SP 5 wygrywając wszystkie spotkania. Kolejne miejsca zajęły : SP Rząska, SP 119 II, SP Przybysławice, SP 119 I. Drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały dyplomy , sprzęt sportowy a ekipy , które zajęły trzy pierwsze miejsca dodatkowo puchary i medale. Zgodnie z wieloletnią tradycją trenerzy i organizatorzy wybrali najlepszą siatkarkę i najlepszego siatkarza XI Meetingu. Wyróżnienia otrzymali Kaja Zawadzka z SP w Rząsce i Jakub Antolak z SP 5. Nagrody ufundowane przez Radę Dzielnicy IV wręczała Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego Pani Anna Rymaszewska . Tegoroczne zmagania siatkarskie organizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego naszego Liceum zgromadziły ponad 50 uczestników. Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i sportową postawę. Do zobaczenia za rok. Jerzy Chwojka