Drodzy Uczniowie ☺️🏰🏯🗼
W przyszłym roku szkolnym, zaraz na początku - (wrzesień lub październik) organizowana jest wycieczka szkolna do Francji. Szczegóły znajdziecie poniżej.
Chętni mogą się zgłaszać do Pani Joanny Ksiażek- przez Librusa lub maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PROGRAM WYJAZDU MŁODZIEŻY DO FRANCJI
17.09-22.09. 2023 lub październik 2023
Program wyjazdu:
1 DZIEŃ (ND) Wyjazd z Krakowa (DW PKS) w godzinach południowych. Przekroczenie granicy polsko – niemieckiej. Przejazd przez Niemcy (postoje podczas podróży na stacjach benzynowych przy autostradzie)
2 DZIEŃ (PN) Nocna jazda przez Niemcy i Niderlandy. Przyjazd rano do Brukseli (Belgia) w godzinach porannych. Wizyta w Parlamencie Europejskim. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Czas wolny na odpoczynek. Wyjazd do Paryża. Zakwaterowanie na obrzeżach miasta. Nocleg.
3 DZIEŃ (WT) Zamki nad Loarą. Pobudka rankiem. Śniadanie. Wyjazd do Orleanu krótki spacer po mieście. Przejazd do Chambord. Zwiedzanie indywidualne zamku. Czas wolny (lunch pakiet) na odpoczynek. Wyjazd do zamku w Blois. Indywidualne zwiedzanie zamku. Powrót do miejsca zakwaterowania kolacja w drodze powrotnej. Nocleg.
4 DZIEŃ (ŚR) Pobudka wczesnym rankiem. Śniadanie. Przyjazd do Paryża. Zwiedzanie miasta: Wzgórze Montmartre, Bazylika Sacré-Cœur, Place du Tertre. Przejazd na Plac Concorde- spacer poprzez Pola Elizejskie, Łuk Tryumfalny, Trocadero, Plac Warszawski – (w międzyczasie czas na odpoczynek). Czas wolny na (lunch pakiet). Dalsze zwiedzanie: Dzielnica Łacińska, Sekwana -przejazd statkiem po Sekwanie. Kolacja. Powrót do miejsca zakwaterowania. Nocleg.
5 DZIEŃ (CZ) Śniadanie zgodne ze zwyczajami we Francji. Po śniadaniu wyjazd do centrum Paryża. Wizyta w muzeum – indywidualne zwiedzanie. Przerwa na (lunch pakiet). Dalsze zwiedzanie. Przejście do Wieży Eiffla. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski.
6 DZIEŃ (PT) Nocny przejazd przez Niemcy. W czasie przejazdu będziemy zatrzymywać się na stacjach benzynowych oraz robić dłuższe postoje na parkingach. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.
Cena: 2500 PLN/ os.
Szczegóły zostały wysłane przez Librusa do Uczniów i Rodziców