zanowni Państwo!
W dniach 02-07 czerwca 2024 r. organizowana jest wycieczka do Francji (zwiedzanie Pragi, Genewy, Annency, zamków nad Loarą, Paryża). Poniżej znajdziecie Państwo plan wycieczki. Uczniowie zainteresowani wyjazdem proszeni są o zgłaszanie się do Pani JOANNY KSIĄŻEK (Biblioteka) osobiście lub przez Librusa.
Koszt to 2550 zł. + 50 euro na wstępy
PROGRAM WYJAZDU MŁODZIEŻY DO FRANCJI
02-07 CZERWCA 2024r.:
1 DZIEŃ (ND) Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych. Przekroczenie granicy polsko – czeskiej. Przyjazd Pragi zwiedzanie miasta. Przekroczenie granicy czesko-niemieckiej.
2 DZIEŃ (PN) Nocna jazda przez Niemcy. Przejazd przez Szwajcarię. Przyjazd do Annency we Francji w godzinach południowych. Zakwaterowanie. Zwiedzanie okolicy miasta. Kolacja.
3 DZIEŃ (WT) Śniadanie zgodne ze zwyczajami we Francji. Po śniadaniu wyjazd do centrum miasta. Zwiedzanie Annency. Lunch (suchy prowiant). Wyjazd na wieś gdzie zobaczymy produkcję serów francuskich i wina. Powrót do miejsca zakwaterowania. Kolacja. Po kolacji spotkanie w grupach. Gry i zabawy.
4 DZIEŃ (ŚR) Śniadanie. Wyjazd do Genewy (lub Lyon). Zwiedzanie miasta. Lunch (suchy prowiant). Dalsze zwiedzanie. Przyjazd do miejsca zakwaterowania. Kolacja. Wieczorne spotkania w grupach. Pakowanie –przygotowanie do wyjazdu do Paryża.
5 DZIEŃ (CZ) Pobudka wczesnym rankiem. Śniadanie. Wyjazd do Paryża. W drodze zwiedzanie jednego z zamków nad Loarą (Chambord lub Blois). Lunch (suchy prowiant). Przyjazd i zwiedzanie Paryża (Plac Zgody, Luwr, Wyspa św. Ludwika, Katedra Notre Dame, Pola Elizejskie, Łuk Tryumfalny, "Biblioteka Polska", Plac Warszawski – (w międzyczasie lunch w formie suchego prowiantu). Dalsze zwiedzanie. Wieża Eiffla – (wyjazd na górę), przejazd statkiem po Sekwanie, iluminacja – (zapalenie lampek na wieży- pokaz). Wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Niemcy.
6 DZIEŃ (PT) Przejazd przez Niemcy. W czasie przejazdu będziemy zatrzymywać się na stacjach benzynowych oraz robić dłuższe postoje na parkingach. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.
Cena: 2550 PLN + 50 euro (wstępy)
Szczegóły wysłane przez Librusa.