18 grudnia odbył się nasz kiermasz świąteczny, który wprowadził całą społeczność szkolną w wyjątkowy, świąteczny nastrój 
Na odwiedzających czekały słodkie i słone przekąski 
oraz piękna, ręcznie robiona biżuteria przygotowana przez mamę jednego z naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za organizację wydarzenia oraz opiekunkom Samorządu – Pani Małgorzacie Sypniewskiej i Pani Kamili Kubik-Wysmołek za wsparcie i czuwanie nad przebiegiem kiermaszu
.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać środki, które zostaną przekazane na pomoc Domu Małego Dziecka 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę – Wasza obecność i otwarte serca mają ogromną moc 
