Fotografia reportażowa i eventowa – pod tym hasłem odbyły się warsztaty fotograficzne prowadzone przez pana Dominika Nowaka.
Zajęcia objęły temat dobrego fotoreportażu, fotografowania wybranych obiektów i scen z różnych perspektyw oraz ze zmiennym sposobem kadrowania 

Niewątpliwie wielką pomocą były profesjonalne aparaty
, które dały szansę stworzenia ciekawych i inspirujących zdjęć 
Serdecznie dziękujemy panu Dominikowi za przekazaną wiedzę i cenne wskazówki 
Pomysłodawcą warsztatów była pani Edyta Zaremba.
Nad grupą czuwała pani Barbara Bugajska.