W dniu 7 grudnia odbył się organizowany przez XIV LO Turniej Mikołajkowy Scrabble dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów.
Do zawodów przystąpili uczniowie klas III Gimnazjów nr 12 i nr 14 oraz klas V- VIII Szkół Podstawowych nr 113 i nr 36.
Turniej uroczyście otwarła Pani Dyrektor Mariola Reguła, życząc wszystkim jak najlepszych liter i przyjemności w słownym "łamaniu głowy".

Cztery rundy intelektualnej rozrywki i rywalizacji przebiegały w bardzo miłej atmosferze.
Najlepszym graczem turnieju został Szymon Olajossy, uczeń Szkoły Podstawowej nr 36.

Wicedyrektor XIV LO, Pani Beata Kończakowska-Dziób pogratulowała zawodnikom wręczając dyplomy i mikołajkowe niespodzianki. Zwycięzcy otrzymali gry planszowe: „Carcassone”, „Zakazana Wyspa” oraz „Boggle”, ufundowane przez Radę Dzielnicy IV.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Grażyna Zawadzka