12 bestsellerów w całości za darmo! Zeskanuj kod z plakatu,

czytaj lub słuchaj przez CAŁY LISTOPAD!

Nie przegap okazji, zapoznaj się z regulaminem akcji

i dołącz do uczniów mogących cieszyć się czytaniem za darmo!

Więcej szczegółowych informacji otrzymasz w bibliotece szkolnej.

Bądź na bieżąco i zaglądaj na stronę czytaj.pl oraz facebooka akcji (fb.com/czytajpl).

W miesiącu marcu w naszej szkole będziemy obchodzić Święto Patrona Szkoły – wielkiego człowieka doby renesansu, który "wstrzymał Słońce ruszył Ziemię” – Mikołaja Kopernika.

Jedną z form uczczenia pamięci Wielkiego Astronoma będzie organizowany konkurs recytatorski pt : „Poezja ks. Jana Twardowskiego”

w dniu 15 marca o godz. 10.15 (czytelnia biblioteki).

Wszystkich zainteresowanych szczegółami konkursu zapraszamy do biblioteki.

CZEKAJĄ NAGRODY!

W dniu 18.10 br.  w trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji odbył się już po raz trzeci międzyszkolny „Konkurs pięknego czytania”.

W tej edycji  uczestnicy spotkali się z twórczością Sławomira Mrożka. Tak jak w poprzednich latach do czytania tekstów opowiadań przystąpiła liczna grupa ochotników, którzy prezentowali wysoki i wyrównany poziom.

Miło nam zakomunikować, że wśród laureatów znalazł się uczeń XIV LO Fabian Dydaś z klasy 1c.

Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw!

J.K.